www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

~ škorpijici noćnoj morici ~ :mrgreen:
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~
::  
Autor Poruka
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 20, 2008 4:51 am    Naslov poruke: panjabi mc Na vrh strane Na dno strane

Jupiiii, uspešno teku pripreme za svadbu veka, a plesačice su već uvežbale koreografiju za udarnu numeru.

panjabi mc



 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 20, 2008 6:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo ja ti jos dajem reci iz pesme "Kakvu zenu imam, bolje da je nemam"

A sad moja autobiografska kompozicija, joj

Kakvu zenu imam bolje da je nemam
a kakva je lepa to mi sada smeta

Ref.
Jao, sta mi radi, jao sta mi radi
pa mi dusu vadi, pa mi dusu vadi
oci zelene i njen vitki stas
i napravice veliki belaj

Jao, sta mi radi, jao sta mi radi
pa mi dusu vadi, pa mi dusu vadi

Udata je bila ja to nisam znao
a za njome place jedno dete malo

Ref.

Jao, sta mi radi, jao sta mi radi
pa mi dusu vadi, pa mi dusu vadi

Ali jednog dana, eto ti belaja
na ulici stalo jedno dete malo
pa je majku zvalo, pa je majku zvalo

Ref.

Jao, sta mi radi, jao sta mi radi
pa mi dusu vadi, pa mi dusu vadi

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 20, 2008 9:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sekice moja,
da li na sreću ili nesreću, nisam imala prilike probati tvoje kulinarske "akrobacije", ali s' obzirom da znam da za sve imaš stila... Razz Mr. Green ondaK sam odlučila da podelim ovo sa tobom... Cool Nadam se da voliš ovaj kolačić... Rolling Eyes Zovu ga "Rafaelo kuglice"... ako si čula za njih... Rolling Eyes Mr. Green Uživaj... Very Happy Cool
P.S. Ako uspe... slobodno pozovi... rado ću ti pomoći u degustaciji... Razz Mr. Green Za šta služe seke... Mr. Green Cool

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 22, 2008 12:01 am    Naslov poruke: Snežana Na vrh strane Na dno strane

Ako se cvecu poklanja cvece, onda Snežani Snežana.
Logično, Snežana za Snežanu!
Za Snezanu kultna pesma Juznog Vetra i svirač koji će im na svadbi svirati blok narodnih pesama u pauzi kad Panjabi mc ide do toaleta i sedne da prezalogaji nesto.
I to ne bilo kakav svirač, ne bilo kakav, pravi onaj svadbarski.
Jedva je pristao da svira na svadbi jer vec ima u to vreme zakazano x svirki, ali mi je rekao " Ako je za Pasenoga i svastiku, odlozicu sve svirke, toliko mogu da uradim za tebe'.
Obrati paznju na levu ruku ---> Prsten pecatnjak!!!

bonus poklon --->Sve je postalo pepeo i dim.



Snežana

 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 11, 2008 11:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Posle svega i svačega .. odlučio sam da ti pošaljem jednu sliku .. a ti skontaj zašto ... Cool


_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 12, 2008 3:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nocna morice Mr. Green Evo me navratih, izgleda je malo bilo Laughing Bezim, odnosno ne nego bolje da ne pricam vise, dosta sam pricala Laughing Poljupciiii lete od nas pravo do tebe



Za sada spremila caj a za kasnije se gledamo Mr. Green
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 21, 2008 11:38 pm    Naslov poruke: negativac Drexl Na vrh strane Na dno strane

Pozzz svajo, sta ima, moze li se? Sta bi od svadbe veka? Tresla se gora , rodio se mish!
Prinove? Jel prinova na putu ili cete i vas dvoje , kao verno zence i ja da usvojite nekog sa foruma?

pozzz tebi i paji i kao poklon insert iz jednog kultnog filma. Wink
Ovo je prvi ozbiljniji scenario Quentina Tarantina, prodao ga je za mizerne pare da bi mogao da snimi svoje filmsko prvence. Prodao i pokajao!
Film koji se snima jednom u karijeri!
Nesto mi poznat ovaj negativac, neko je na forumu imao avatar sa ovim tipom.

negativac Drexl

 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 22, 2008 6:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nocna morice, ja toliko brbljam da mi je ponestalo reci Laughing zelim ti dobro jutro Wink nadam se da si koju policu napunila Laughing ako nisi neka nisi Mr. Green
Eh i da stize ti "slatkis" uz to i Go,Diego,Go Mr. Green imas upustva tako da uzivajte a mene pustite da odmaram Mr. Green
E sad pusti se ograde i tih zavrzlama Laughing necu vise dosta se napricah,,, saljeMO reku poljubacaa

Uz poljupce ide i hug Mr. Green


i na kraju valja jedna kavica Mr. Green

 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 22, 2008 5:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako mi je "pala" ova ideja na pamet da dodjem i javim ti se u tvom kutku nemam pojma Mr. Green Mr. Green Mr. Green Laughing Laughing Laughing Sta ti reci osim uvek sam tu da pomognem Mr. Green Laughing Laughing Laughing

Uskoro ce priroda izgledati ovako



Ja ti savetujem da pratis ove tragove



I naci ces nesto ovakvo



Ostani nam uvek takva dostojna sebi, tako originalna i nocna morica Wink Very Happy
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 22, 2008 6:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala svima koji su svratili i to punih ruku, mada volela bih ja vas i bez poklona (da, da kako da ne Mr. Green ). Delim sve poklone sa vama tako da uzivajte u poslasticama i dobroj muzici Very Happy Zete, prinova ce bar kod mene morati malo da saceka, jos sam ja mlada za to Mr. Green a i dovoljno je sto ste ti i sekana prosirili porodicu, ja cu malo kasnije Mr. Green I meni je poznat ovaj pozitivac i drago mi je da je i on svratio Wink Very Happy

Anchi ja cu nauciti slatkisa da su bolji Bambi i Maza i Lunja, kakav Diego, on nije ni za policu Rolling Eyes Mr. Green Laughing Laughing Laughing

Zlatna ribice, ovaj slatka (NLO) Mr. Green ovo danas nije bilo humano Mr. Green Da, da... padao je sneg, jos nije bas ovako belo, ali polako, ima vremena Mr. Green po dogovoru praticu neke tragove, mozda cak i kamencice, a onda cemo videti sta ce ispasti na kraju, ovaj zekan ce se vec negde sakriti od zime Very Happy vazno da je moja vilica na mestu Mr. Green



_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 05, 2008 6:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najdraza Morice Mr. Green

Ja poravnila u 'vako sitne sate i ne mislim begat na spavanje Confused al nije da nista ne radim vec sam tebi u poseti dosla Mr. Green

"Znas kako .... " lalalala Laughing Budi mi uvek raspolozena, s osmehom na licu, pusti se onog viska na skali Mr. Green jedi slatkosti mada ne treba ionako si slatka i bez toga Mr. Green
Sta ti da ti kazem vec ono sto znas (opet ja isto Rolling Eyes ) odnosno imam porucit jedno: "ni u snu" Laughing Laughing Laughing ako ne znas sta mislim Shocked sto cisto sumnjam, pitaj Mr. Green

Ljubim te punooo i sta jos... pa sta, pa sta Shocked pa cujemo se Laughing Mr. Green Umalo zaboravih... Poljupcima se pridruzuje slatkiss, pucaju na sve strane Mr. Green

Posto ne volis kavu, evo stize caj Wink



A vidi ti ovih sjatkisa,,, pa eto dok pijes caj bar da se nasmesis Mr. Green

 
bLackLady
►∞ bLack eviL witch ∞◄
<b>►∞ bLack eviL witch ∞◄</b>



Godine: 44

Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 13735
Mesto: Daleko od svih, u carstvu tame...

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 05, 2008 10:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ženče moje ubavo,
navratih i ja, da ostavim trag tamo gde mi je lepo Wink

Sa se vervatno očekuje da je tebe hvalim Rolling Eyes ali ne...
Nekad su reči suvišne Wink



a ti znaš za šta Wink

_________________
Ko voli, nek izvoli... ali ne garantujem za vašu bezbednost...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~ -> ~ škorpijici noćnoj morici ~ :mrgreen: Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  sledeća
Strana 2 od 20

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon